UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA NAGRÓD W KONKURSIE NA STROIK WIELKANOCNY

23 MARCA W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SŁOPNICACH MIAŁO MIEJSCE UROCZYSTE PODSUMOWANIE GMINNEGO KONKURSU NA STROIK WIELKANOCNY.

Organizatorami konkursu byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach i szkoła Podstawowa Nr 4. Do etapu gminnego zakwalifikowały się 24 prace ze wszystkich szkół podstawowych. Powołana przez kierownika biblioteki Komisja Oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem wyłonienia najlepszych prac spośród wszystkich nadesłanych. Liczyły się własnoręcznie wykonane elementami stroika, precyzja, dokładność i pomysłowość. Poziom prac był bardzo wysoki. Zauważyć można było niezwykłe zaangażowanie i ogrom pracy w każdym stroiku wielkanocnym.

Oto najpiękniejsze stroiki:

I MIEJSCE RÓWNORZĘDNE:

Artur, Paweł i Monika Trzupek ZPO

Anna, Sylwester i Karol Wierzyccy, ZSPiP

Natalia Wikar, SP 4

II MIEJSCE RÓWNORZĘDNE:

Sylwia Czepiel, ZSPiP

Angelika Staśko, SP 4

Joanna i Jakub Zabajewscy, ZPO Filia Granice

III MIEJSCE RÓWNORZĘDNE:

Anna i Zuzanna Nowak, ZPO

Aleksandra Czepiel, ZSPiP

Rafał i Kacper Gaura, SP4

NAGRODA SPECJALNA

Joanna i Julia Florek, ZPO Filia Granice

Pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez bibliotekę na ręce dzieci wręczył Wójt Gminy Słopnice Pan Adam Sołtys, Pani Małgorzata Sułkowska Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 i Pani Anna Katarzyna Zawada Kierownik Biblioteki. Szczerze gratulowano zwycięzcom za wykonane stroiki, w które  włożono wiele serca i wysiłku.

Na zakończenie uroczystości wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia.

Anna Katarzyna Zawada - kierownik GBP w Słopnicach