2020-01-19     Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski
Strona główna -> Wiadomości

FERIE TUŻ...TUŻ.... BIBLIOTEKA NA WAS CZEKA JUŻ !

KULTYWUJĄC TRADYCJĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ZACHĘCAMY WSZYSTKIE DZIECI I MŁODZIEŻ DO UDZIAŁU W VI GMINNYM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK

REALIZACJA PROJEKTU "ZAKUP INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH I STROJÓW REGIONALNYCH"

SZYBKIM KROKIEM ZBLIŻAJĄ SIĘ WAKACJE. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZYGOTOWAŁA INTERESUJĄCY PLAN SPOTKAŃ SKIEROWANY DO WSZYSTKICH DZIECI.

SPOTYKAĆ BEDZIEMY SIĘ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA STROIK WIELKANOCNY.

TRADYCYJNIE W STYCZNIU RUSZAJĄ PRZYGOTOWANIA DO V JUŻ EDYCJI PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK. ORGANIZATOREM JEST BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU!

JEŚLI CHCECIE SPĘDZIĆ CZAS FERII W SPOSÓB ATRAKCYJNY, AKTYWNY I WESOŁY TO ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ. LICZY SIĘ DOBRY POMYSŁ I CHĘCI DO PRACY!

1 [2] [3] [4]