2018-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid
Strona główna -> Wiadomości

JAK KAŻDEGO ROKU BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 OGŁASZAJĄ KONKURS NA STROIK WIELKANOCNY. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE A TYM SAMYM ŻYCZYMY CIEKAWYCH POMYSŁÓW!

CZAS FERII ZIMOWYCH DOBIEGŁ KOŃCA. GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SWOJEJ OFERCIE MIAŁA CIEKAWE ZAJĘCIA SKIEROWANE DO WSZYSTKICH DZIECI SPĘDZAJĄCYCH FERIE W DOMU.

BIBLIOTEKA PUBLICZNA WRAZ Z ZESPOŁEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W GMINNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA.

PIERWSZĄ IMPREZĄ KULTURALNĄ, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE W NOWYM ROKU BYŁO PODSUMOWANIE KONKURSU NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZE SŁOPNIC ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO UCZESTNICTWA W IV JUŻ EDYCJI GMINNEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK.

W MINIONYM TYGODNIU GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH GOŚCIŁA ARKADIUSZA NIEMIRSKIEGO PISARZA KSIĄŻEK DLA DZIECI...

CZAS WAKACJI WŁAŚNIE DOBIEGŁ KOŃCA. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZEZ OKRES WAKACYJNY  STARAŁA SIĘ ZORGANIZOWAĆ WAKACJE DLA SWOICH CZYTELNIKÓW I DZIECI. KAŻDY MÓGŁ ZNALEŹĆ TUTAJ COŚ DLA SIEBIE.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PRZYGOTOWAŁA DLA DZIECI OFERTĘ SPOTKAŃ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC W RAMACH AKCJI "WAKACJE W BIBLIOTECE". ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPOTKANIACH!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  WSZYSTKICH MIESZKANCÓW NA TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MOGIELICA CUP ROCZNIKA 2009!

RUSZAMY JUŻ OD GODZ. 9.00. STADION SPORTOWY SOKÓŁ SŁOPNICE!

1 [2] [3] [4]