2017-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid
Strona główna -> Wiadomości

CZAS WAKACJI WŁAŚNIE DOBIEGŁ KOŃCA. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZEZ OKRES WAKACYJNY  STARAŁA SIĘ ZORGANIZOWAĆ WAKACJE DLA SWOICH CZYTELNIKÓW I DZIECI. KAŻDY MÓGŁ ZNALEŹĆ TUTAJ COŚ DLA SIEBIE.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PRZYGOTOWAŁA DLA DZIECI OFERTĘ SPOTKAŃ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC W RAMACH AKCJI "WAKACJE W BIBLIOTECE". ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPOTKANIACH!

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w budynku biblioteki publicznej miało miejsce uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu na Stroik Wielkanocny.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WRAZ ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 4 ZACHĘCA WSZYSTKIE DZIECI Z KLAS 0-6 DO UDZIAŁU W RODZINNYM KONKURSIE STROIK WIELKANOCNY.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W GMINNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA. JEST TO JUŻ VI EDYCJA, KTÓRA MA NA CELU DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI PIĘKNEGO CZYTANIA.

POCZĄTEK ROKU W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ TO GORĄCY OKRES, W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ UROCZYSTOŚCI DLA LAUREATÓW ŚWIĄTECZNYCH KONKURSÓW.

Szkoła Podstawowa nr 4 ze Słopnic i biblioteka publiczna serdecznie zapraszają do udziału w III już edycji Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.

Gmina Słopnice, Gmina Dobra i Parafia Rzymsko-Katolicka w Jurkowie serdecznie zapraszają na uroczystość religijno - patriotyczną z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości, która odbędzie się 11 listopada 2016 r. na Przełęczy Rydza – Śmigłego w Chyszówkach.

1 [2] [3] [4]