2018-01-20     Fabioli, Miły, Sebastiana     "Czcesz być szczęśliwym? Naucz się przedtem cierpieć" - Iwan Turgieniew
Strona główna -> Wiadomości

PIERWSZĄ IMPREZĄ KULTURALNĄ, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE W NOWYM ROKU BYŁO PODSUMOWANIE KONKURSU NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZE SŁOPNIC ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO UCZESTNICTWA W IV JUŻ EDYCJI GMINNEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK.

FINAŁ KONKURSU NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ!

STOWARZYSZENIE LGD "PRZYJAZNA ZIEMIA LIMANOWSKA" ZAPRASZA NA SPOTKANIE I DYŻUR PRACOWNIKÓW DLA MIESZKAŃCÓW GMINY SŁOPNICE, W DNIU 23 LISTOPADA W BUDYNKU GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W SŁOPNICACH

W MINIONYM TYGODNIU GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH GOŚCIŁA ARKADIUSZA NIEMIRSKIEGO PISARZA KSIĄŻEK DLA DZIECI...

GMINA DOBRA, GMINA SŁOPNICE, GMINNY OŚRODEK KULTURY W DOBREJ ORAZ PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA W JURKOWIE SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DO WZIĘCIA UDZIAŁU W OBCHODACH 99 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W CHYSZÓWACH

CZAS WAKACJI WŁAŚNIE DOBIEGŁ KOŃCA. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZEZ OKRES WAKACYJNY  STARAŁA SIĘ ZORGANIZOWAĆ WAKACJE DLA SWOICH CZYTELNIKÓW I DZIECI. KAŻDY MÓGŁ ZNALEŹĆ TUTAJ COŚ DLA SIEBIE.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PRZYGOTOWAŁA DLA DZIECI OFERTĘ SPOTKAŃ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC W RAMACH AKCJI "WAKACJE W BIBLIOTECE". ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPOTKANIACH!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  WSZYSTKICH MIESZKANCÓW NA TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MOGIELICA CUP ROCZNIKA 2009!

RUSZAMY JUŻ OD GODZ. 9.00. STADION SPORTOWY SOKÓŁ SŁOPNICE!

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PO RAZ DRUGI ORGANIZUJE WYJAZD DO TEATRU BAGATELA W KRAKOWIE.

1 [2] [3] [4]