2020-05-30     Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama        

PRZEDSTAWIAMY PROTOKÓŁ Z OBRAD KOMISJI KONKURSOWEJ, KTÓRA OCENIAŁA STROIKI WIELKANOCNE.


2 KWIETNIA BR. W BUDYNKU GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W SŁOPNICACH MIAŁ MIEJSCE TRZECI JUŻ GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW NASZEJ MIEJSCOWOŚCI DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM "KARTKA ŚWIĄTECZNA WIELKANOCNA"

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH WRAZ ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 4 BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DZIECI I MŁODZIEŻ WRAZ Z RODZINAMI DO UDZIAŁU W RODZINNYM KONKURSIE STROIKÓW WIELKANOCNYCH.

Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach wraz z Zespołem Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach ogłasza kolejną już III edycję Gminnego Konkursu Pieknęgo Czytania.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI NA SPOTKANIA ORGANIZOWANE PODCZAS FERII ZIMOWYCH.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA PREZENTUJE PLAN WYDARZEŃ BIBLIOTECZNYCH ZAPLANOWANYCH NA 2014r. JUŻ DZISIAJ SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NICH!

RODZINNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH TO JUŻ TRADYCJA WPISANA W KALENDARZ IMPREZ KULTURALNYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ GMINNĄ BIBILOTEKĘ PUBLICZNĄ W SŁOPNICACH. W TYM ROKU RÓWNIEŻ ZOSTAŁ PRZEPROWADZONY I Z KOŃCEM GRUDNIA 2013 ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY.

Przypominamy, że jeszcze tylko kilka dni zostało do zgłoszenia prac w konkursie literacko - fotograficznym na "Najciekawszą atrakcję turystyczną gminy Słopnice".

[4] [5] [6] 7 [8] [9] [10]
Odwiedzin :
Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach
34-615 Słopnice
tel. (18) 33 26 005
email: biblioteka@slopnice.pl

Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska