Zamieszczamy poniżej protokół z rozstrzygnięcia Rodzinnego Konkursu "Stroik Wielkanocny" 2015.

Do Świąt Wielkanocnych coraz bliżej. Biblioteka i Szkoła Podstawowa Nr 4 ogłaszają kolejną edycję Rodzinnego Konkursu na Stroik Wielkanocny!

Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach i Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola ogłaszją IV Gminny Konkurs Pięknego Czytania.

Serdecznie zapraszamy do biblioteki publicznej wszystkie dzieci , które podczas ferii zimowych chcą spedzić czas ciekawie i w gronie znajomych. Przygotowaliśmy zajęcia, podczas których napewno nie bedzie się Wam nudziło.

W dniu 14 stycznia br. hala sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 4 tętniła śpiewem, gwarem i emocjami...

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W I EDYCJI PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK.  ORGANIZATOREM JEST GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH WRAZ Z ZESPOŁEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W SŁOPNICACH GÓRNYCH PRZYGOTOWAŁA KONKURS PLASTYCZNY DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI Z TERENU SŁOPNIC.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KAŻDEGO MALUCHA DO UDZIAŁU!!!

DLA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ CIEKAWE NAGRODY I SŁODKOŚCI.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH ZREALIZOWAŁA PROJEKT, W RAMACH KTÓREGO ORKIESTRA DĘTA WIOLIN ZE SŁOPNIC WZBOGACIŁA SIĘ O NOWE INSTRUMENY MUZYCZNE.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI NA WAKACYJNE SPOTKANIA. STARTUJEMY 8 LIPCA !!!

24 kwietnia 2014r. w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Słopnicach odbył się finał konkursu na kartkę świąteczną wielkanocną. Konkurs skierowany był do najmłodszych mieszkańców naszej miejscowości: 3,4,5 i 6- latków. Poniżej wyniki konkursu.

[3] [4] [5] 6 [7] [8] [9]