ZAPRASZAMY NA KRÓTKI FOTOREPORTAŻ Z ZAJĘĆ I SPOTKAŃ, KTÓRE ODBYŁY SIĘ W RAMACH AKCJI "FERIE W BIBLIOTECE"!

„Książka to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka to świątynia jego myśli.” - Cyceron

ZBLIŻA SIĘ CZAS FERII ZIMOWYCH I BIBLIOTEKA PRZYGOTOWAŁA OFERTĘ ZAJĘĆ SKIEROWANĄ DO WSZYSTKICH DZIECI.

11 STYCZNIA BR. ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE PODSUMOWANIE I WRĘCZENIE NAGRÓD DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU "KARTKA ŚWIĄTECZNA BOŻONARODZENIOWA".

PODCZYMUJĄC TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH ORGANIZUJĄ GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK.

ŚWIETA TUŻ, TUŻ... PORA WIĘC NA WYKONANIE KARTEK ŚWIĄTECZNYCH.

W RAMACH WAKACJI W BIBLIOTECE 7 LIPCA BR. DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI ODBYŁA SIĘ WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI W BOCHNI.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PODCZAS WAKACJI ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI DO WSPÓLNEJ ZABAWY. ROZPOCZYNAMY JUŻ 7 LIPCA I SPOTYKAĆ SIĘ BĘDZIEMY W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK MIESIĄCA. ZAJĘCIA W GODZ. 10 - 13 !

OSTATNI DZIEŃ MARCA BR. STAŁ SIĘ DNIEM ŚWIĄTECZNYM. POWODEM TEGO ŚWIĘTA BYŁ UROCZYSTY FINAŁ KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY...

[2] [3] [4] 5 [6] [7] [8]