2017-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid    
OSTATNI DZIEŃ MARCA BR. STAŁ SIĘ DNIEM ŚWIĄTECZNYM. POWODEM TEGO ŚWIĘTA BYŁ UROCZYSTY FINAŁ KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZY STROIK WIELKANOCNY...

Zamieszczamy poniżej protokół z rozstrzygnięcia Rodzinnego Konkursu "Stroik Wielkanocny" 2015.


Do Świąt Wielkanocnych coraz bliżej. Biblioteka i Szkoła Podstawowa Nr 4 ogłaszają kolejną edycję Rodzinnego Konkursu na Stroik Wielkanocny!


Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach i Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola ogłaszją IV Gminny Konkurs Pięknego Czytania.


Serdecznie zapraszamy do biblioteki publicznej wszystkie dzieci , które podczas ferii zimowych chcą spedzić czas ciekawie i w gronie znajomych. Przygotowaliśmy zajęcia, podczas których napewno nie bedzie się Wam nudziło.


W dniu 14 stycznia br. hala sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 4 tętniła śpiewem, gwarem i emocjami...


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W I EDYCJI PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK.  ORGANIZATOREM JEST GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH.


GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH WRAZ Z ZESPOŁEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W SŁOPNICACH GÓRNYCH PRZYGOTOWAŁA KONKURS PLASTYCZNY DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI Z TERENU SŁOPNIC.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KAŻDEGO MALUCHA DO UDZIAŁU!!!

DLA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ CIEKAWE NAGRODY I SŁODKOŚCI.


GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH ZREALIZOWAŁA PROJEKT, W RAMACH KTÓREGO ORKIESTRA DĘTA WIOLIN ZE SŁOPNIC WZBOGACIŁA SIĘ O NOWE INSTRUMENY MUZYCZNE.


GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI NA WAKACYJNE SPOTKANIA. STARTUJEMY 8 LIPCA !!!


[1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]
Odwiedzin :
Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach
34-615 Słopnice
tel. (18) 33 26 005
email: biblioteka@slopnice.pl

Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska