2019-08-23     Apolinarego, Miły, Róży     "Bóg nie zsyła nam rozpaczy, aby nas zabić, lecz by nowe obudzić w nas zycie." - Hermann Hesse

SZYBKIM KROKIEM ZBLIŻAJĄ SIĘ WAKACJE. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZYGOTOWAŁA CIEKAWY PLAN SPOTKAŃ SKIEROWANY DO WSZYSTKICH DZIECI.

SPOTYKAĆ BEDZIEMY SIĘ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC,  W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ.

13 CZERWIEC OKAZAŁ SIĘ SZCZĘŚLIWYM DNIEM DLA REPREZENTACJI ZE SŁOPNIC W POWIATOWYM KONKURSIE  "MISTRZ PIEKNEGO CZYTANIA".

SPOTKANIE AUTORSKIE Z WOJCIECHEM WIDŁAKIEM, AUTOREM KSIĄŻECZEK DLA DZIECI.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" Wisława Szymborska

W myśl tych słów uczestnicy V Gminnego Konkusu Pięknego Czytania bawili się wybornie prezentując teksty literackie poczas konkursu.

23 MARCA W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SŁOPNICACH MIAŁO MIEJSCE UROCZYSTE PODSUMOWANIE GMINNEGO KONKURSU NA STROIK WIELKANOCNY.

ZBLIŻA SIĘ OKRES ŚWIAT WIELKANOCNYCH I PORA ZABRAĆ SIĘ ZA PRZYGOTOWANIE STROIKÓW WIELKANOCNYCH.

RUSZYŁA V EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA. KONKURS PRZEZNACZONY JEST DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

ZAPRASZAMY NA KRÓTKI FOTOREPORTAŻ Z ZAJĘĆ I SPOTKAŃ, KTÓRE ODBYŁY SIĘ W RAMACH AKCJI "FERIE W BIBLIOTECE"!

„Książka to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka to świątynia jego myśli.” - Cyceron

[1] [2] [3] 4 [5] [6] [7]