2017-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid

RUSZYŁA V EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA. KONKURS PRZEZNACZONY JEST DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

ZAPRASZAMY NA KRÓTKI FOTOREPORTAŻ Z ZAJĘĆ I SPOTKAŃ, KTÓRE ODBYŁY SIĘ W RAMACH AKCJI "FERIE W BIBLIOTECE"!

„Książka to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka to świątynia jego myśli.” - Cyceron

ZBLIŻA SIĘ CZAS FERII ZIMOWYCH I BIBLIOTEKA PRZYGOTOWAŁA OFERTĘ ZAJĘĆ SKIEROWANĄ DO WSZYSTKICH DZIECI.

11 STYCZNIA BR. ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE PODSUMOWANIE I WRĘCZENIE NAGRÓD DLA UCZESTNIKÓW KONKURSU "KARTKA ŚWIĄTECZNA BOŻONARODZENIOWA".

PODCZYMUJĄC TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH ORGANIZUJĄ GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK.

ŚWIETA TUŻ, TUŻ... PORA WIĘC NA WYKONANIE KARTEK ŚWIĄTECZNYCH.

W RAMACH WAKACJI W BIBLIOTECE 7 LIPCA BR. DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI ODBYŁA SIĘ WYCIECZKA DO KOPALNI SOLI W BOCHNI.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PODCZAS WAKACJI ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI DO WSPÓLNEJ ZABAWY. ROZPOCZYNAMY JUŻ 7 LIPCA I SPOTYKAĆ SIĘ BĘDZIEMY W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK MIESIĄCA. ZAJĘCIA W GODZ. 10 - 13 !

[1] [2] 3 [4] [5] [6]