2018-04-21     Jarosława, Konrada, Selmy     "Kochać to trwać w wierności i oddaniu". William Szekspir

Szkoła Podstawowa nr 4 ze Słopnic i biblioteka publiczna serdecznie zapraszają do udziału w III już edycji Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.

Gmina Słopnice, Gmina Dobra i Parafia Rzymsko-Katolicka w Jurkowie serdecznie zapraszają na uroczystość religijno - patriotyczną z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości, która odbędzie się 11 listopada 2016 r. na Przełęczy Rydza – Śmigłego w Chyszówkach.

RADOSNĄ WIZYTĄ ROZPOCZĘŁA SIĘ ŚRODA, KIEDY TO DO BIBLIOTEKI ZAWITALI OJCIEC PAWEŁ OPIOŁA ZE SWOIMI PARAFIANAMI Z ZAMBII.

GMINNA ORKIESTRA DĘTA ZE SŁOPNIC PIĘKNIE REPREZENTOWAŁA GMINĘ SŁOPNICE PODCZAS MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU ORKIESTR DĘTYCH IM. WŁADYSŁAWA JERZEGO ŻĄDŁO W MASZANIE DOLNEJ.

SZYBKIM KROKIEM ZBLIŻAJĄ SIĘ WAKACJE. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZYGOTOWAŁA CIEKAWY PLAN SPOTKAŃ SKIEROWANY DO WSZYSTKICH DZIECI.

SPOTYKAĆ BEDZIEMY SIĘ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC,  W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ.

13 CZERWIEC OKAZAŁ SIĘ SZCZĘŚLIWYM DNIEM DLA REPREZENTACJI ZE SŁOPNIC W POWIATOWYM KONKURSIE  "MISTRZ PIEKNEGO CZYTANIA".

SPOTKANIE AUTORSKIE Z WOJCIECHEM WIDŁAKIEM, AUTOREM KSIĄŻECZEK DLA DZIECI.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła" Wisława Szymborska

W myśl tych słów uczestnicy V Gminnego Konkusu Pięknego Czytania bawili się wybornie prezentując teksty literackie poczas konkursu.

[1] [2] 3 [4] [5] [6]