2020-01-19     Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  WSZYSTKICH MIESZKANCÓW NA TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MOGIELICA CUP ROCZNIKA 2009!

RUSZAMY JUŻ OD GODZ. 9.00. STADION SPORTOWY SOKÓŁ SŁOPNICE!

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PO RAZ DRUGI ORGANIZUJE WYJAZD DO TEATRU BAGATELA W KRAKOWIE.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w budynku biblioteki publicznej miało miejsce uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu na Stroik Wielkanocny.

VI EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA WYŁONIŁA MISTRZÓW, KTÓRZY W SPOSÓB NIEZWYKLE PROFESJONALNY ZMAGALI SIĘ Z PRZYGOTOWANYMI TEKSTAMI LITERACKIMI.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WRAZ ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 4 ZACHĘCA WSZYSTKIE DZIECI Z KLAS 0-6 DO UDZIAŁU W RODZINNYM KONKURSIE STROIK WIELKANOCNY.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W GMINNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA. JEST TO JUŻ VI EDYCJA, KTÓRA MA NA CELU DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI PIĘKNEGO CZYTANIA.

JAK CO ROKU BIBLIOTEKA PUBLICZNA SERDECZNIE ZAPRASZA DZIECI DO SKORZYSTANIA Z OFERTY PRZYGOTOWANEJ PRZEZ NASZĄ BIBLIOTEKĘ. WYSTARCZY TROCHĘ CZASU I ODROBINKA CHĘCI!

POCZĄTEK ROKU W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ TO GORĄCY OKRES, W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ UROCZYSTOŚCI DLA LAUREATÓW ŚWIĄTECZNYCH KONKURSÓW.

Szkoła Podstawowa nr 4 ze Słopnic i biblioteka publiczna serdecznie zapraszają do udziału w III już edycji Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

[1] [2] 3 [4] [5] [6]