2019-08-23     Apolinarego, Miły, Róży     "Bóg nie zsyła nam rozpaczy, aby nas zabić, lecz by nowe obudzić w nas zycie." - Hermann Hesse

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W GMINNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA. JEST TO JUŻ VI EDYCJA, KTÓRA MA NA CELU DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI PIĘKNEGO CZYTANIA.

JAK CO ROKU BIBLIOTEKA PUBLICZNA SERDECZNIE ZAPRASZA DZIECI DO SKORZYSTANIA Z OFERTY PRZYGOTOWANEJ PRZEZ NASZĄ BIBLIOTEKĘ. WYSTARCZY TROCHĘ CZASU I ODROBINKA CHĘCI!

POCZĄTEK ROKU W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ TO GORĄCY OKRES, W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ UROCZYSTOŚCI DLA LAUREATÓW ŚWIĄTECZNYCH KONKURSÓW.

Szkoła Podstawowa nr 4 ze Słopnic i biblioteka publiczna serdecznie zapraszają do udziału w III już edycji Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.

Gmina Słopnice, Gmina Dobra i Parafia Rzymsko-Katolicka w Jurkowie serdecznie zapraszają na uroczystość religijno - patriotyczną z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości, która odbędzie się 11 listopada 2016 r. na Przełęczy Rydza – Śmigłego w Chyszówkach.

RADOSNĄ WIZYTĄ ROZPOCZĘŁA SIĘ ŚRODA, KIEDY TO DO BIBLIOTEKI ZAWITALI OJCIEC PAWEŁ OPIOŁA ZE SWOIMI PARAFIANAMI Z ZAMBII.

GMINNA ORKIESTRA DĘTA ZE SŁOPNIC PIĘKNIE REPREZENTOWAŁA GMINĘ SŁOPNICE PODCZAS MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU ORKIESTR DĘTYCH IM. WŁADYSŁAWA JERZEGO ŻĄDŁO W MASZANIE DOLNEJ.

[1] [2] 3 [4] [5] [6]