2019-10-23     Edwarda, Marleny, Seweryna     "Nie trzeba kłaniać się okolicznościom a Prawdom kazać, by za drzwiami stały" - Cyprian Kamil Norwid

PIERWSZĄ IMPREZĄ KULTURALNĄ, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE W NOWYM ROKU BYŁO PODSUMOWANIE KONKURSU NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZE SŁOPNIC ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO UCZESTNICTWA W IV JUŻ EDYCJI GMINNEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK.

W MINIONYM TYGODNIU GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH GOŚCIŁA ARKADIUSZA NIEMIRSKIEGO PISARZA KSIĄŻEK DLA DZIECI...

CZAS WAKACJI WŁAŚNIE DOBIEGŁ KOŃCA. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZEZ OKRES WAKACYJNY  STARAŁA SIĘ ZORGANIZOWAĆ WAKACJE DLA SWOICH CZYTELNIKÓW I DZIECI. KAŻDY MÓGŁ ZNALEŹĆ TUTAJ COŚ DLA SIEBIE.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PRZYGOTOWAŁA DLA DZIECI OFERTĘ SPOTKAŃ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC W RAMACH AKCJI "WAKACJE W BIBLIOTECE". ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPOTKANIACH!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  WSZYSTKICH MIESZKANCÓW NA TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MOGIELICA CUP ROCZNIKA 2009!

RUSZAMY JUŻ OD GODZ. 9.00. STADION SPORTOWY SOKÓŁ SŁOPNICE!

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PO RAZ DRUGI ORGANIZUJE WYJAZD DO TEATRU BAGATELA W KRAKOWIE.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w budynku biblioteki publicznej miało miejsce uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu na Stroik Wielkanocny.

VI EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA WYŁONIŁA MISTRZÓW, KTÓRZY W SPOSÓB NIEZWYKLE PROFESJONALNY ZMAGALI SIĘ Z PRZYGOTOWANYMI TEKSTAMI LITERACKIMI.

[1] 2 [3] [4] [5]