2018-08-15     Marii, napoleona, Stelii     "Wiem tylko, że życia nie można zrozumieć bez miłosiernej wyrozumiałości, nie można go bez niej przeżyć." - Oscar Wilde

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PO RAZ DRUGI ORGANIZUJE WYJAZD DO TEATRU BAGATELA W KRAKOWIE.

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w budynku biblioteki publicznej miało miejsce uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu na Stroik Wielkanocny.

VI EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA WYŁONIŁA MISTRZÓW, KTÓRZY W SPOSÓB NIEZWYKLE PROFESJONALNY ZMAGALI SIĘ Z PRZYGOTOWANYMI TEKSTAMI LITERACKIMI.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA WRAZ ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 4 ZACHĘCA WSZYSTKIE DZIECI Z KLAS 0-6 DO UDZIAŁU W RODZINNYM KONKURSIE STROIK WIELKANOCNY.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO UDZIAŁU W GMINNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA. JEST TO JUŻ VI EDYCJA, KTÓRA MA NA CELU DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI PIĘKNEGO CZYTANIA.

JAK CO ROKU BIBLIOTEKA PUBLICZNA SERDECZNIE ZAPRASZA DZIECI DO SKORZYSTANIA Z OFERTY PRZYGOTOWANEJ PRZEZ NASZĄ BIBLIOTEKĘ. WYSTARCZY TROCHĘ CZASU I ODROBINKA CHĘCI!

POCZĄTEK ROKU W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ TO GORĄCY OKRES, W KTÓRYM ODBYWAJĄ SIĘ UROCZYSTOŚCI DLA LAUREATÓW ŚWIĄTECZNYCH KONKURSÓW.

Szkoła Podstawowa nr 4 ze Słopnic i biblioteka publiczna serdecznie zapraszają do udziału w III już edycji Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.

[1] 2 [3] [4] [5]