2020-01-19     Erwiny, Henryka, Mariusza     "Człowiek, który utożsamił się z prawdą, musi czuć radość i rozkosz wtedy nawet, gdy został pobity" - Stefan Żeromski

VII EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA WYŁONIŁA MISTRZÓW, KTÓRZY W SPOSÓB NIEZWYKLE PROFESJONALNY ZMAGALI SIĘ Z PRZYGOTOWANYMI TEKSTAMI LITERACKIMI.

JAK KAŻDEGO ROKU BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 OGŁASZAJĄ KONKURS NA STROIK WIELKANOCNY. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE A TYM SAMYM ŻYCZYMY CIEKAWYCH POMYSŁÓW!

CZAS FERII ZIMOWYCH DOBIEGŁ KOŃCA. GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SWOJEJ OFERCIE MIAŁA CIEKAWE ZAJĘCIA SKIEROWANE DO WSZYSTKICH DZIECI SPĘDZAJĄCYCH FERIE W DOMU.

BIBLIOTEKA PUBLICZNA WRAZ Z ZESPOŁEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W GMINNYM KONKURSIE PIĘKNEGO CZYTANIA.

PIERWSZĄ IMPREZĄ KULTURALNĄ, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE W NOWYM ROKU BYŁO PODSUMOWANIE KONKURSU NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZE SŁOPNIC ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DO UCZESTNICTWA W IV JUŻ EDYCJI GMINNEGO PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK.

W MINIONYM TYGODNIU GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH GOŚCIŁA ARKADIUSZA NIEMIRSKIEGO PISARZA KSIĄŻEK DLA DZIECI...

CZAS WAKACJI WŁAŚNIE DOBIEGŁ KOŃCA. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZEZ OKRES WAKACYJNY  STARAŁA SIĘ ZORGANIZOWAĆ WAKACJE DLA SWOICH CZYTELNIKÓW I DZIECI. KAŻDY MÓGŁ ZNALEŹĆ TUTAJ COŚ DLA SIEBIE.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH PRZYGOTOWAŁA DLA DZIECI OFERTĘ SPOTKAŃ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC W RAMACH AKCJI "WAKACJE W BIBLIOTECE". ZACHĘCAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SPOTKANIACH!

[1] 2 [3] [4] [5]