REALIZACJA PROJEKTU "ZAKUP INSTRUMENTÓW MUZYCZNYCH I STROJÓW REGIONALNYCH"

SZYBKIM KROKIEM ZBLIŻAJĄ SIĘ WAKACJE. BIBLIOTEKA PUBLICZNA PRZYGOTOWAŁA INTERESUJĄCY PLAN SPOTKAŃ SKIEROWANY DO WSZYSTKICH DZIECI.

SPOTYKAĆ BEDZIEMY SIĘ PRZEZ CAŁY MIESIĄC LIPIEC.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA STROIK WIELKANOCNY.

TRADYCYJNIE W STYCZNIU RUSZAJĄ PRZYGOTOWANIA DO V JUŻ EDYCJI PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK. ORGANIZATOREM JEST BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU!

JEŚLI CHCECIE SPĘDZIĆ CZAS FERII W SPOSÓB ATRAKCYJNY, AKTYWNY I WESOŁY TO ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ!

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI Z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ BOŻONARODZENIOWĄ. LICZY SIĘ DOBRY POMYSŁ I CHĘCI DO PRACY!

VII EDYCJA GMINNEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA WYŁONIŁA MISTRZÓW, KTÓRZY W SPOSÓB NIEZWYKLE PROFESJONALNY ZMAGALI SIĘ Z PRZYGOTOWANYMI TEKSTAMI LITERACKIMI.

JAK KAŻDEGO ROKU BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 OGŁASZAJĄ KONKURS NA STROIK WIELKANOCNY. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE A TYM SAMYM ŻYCZYMY CIEKAWYCH POMYSŁÓW!

CZAS FERII ZIMOWYCH DOBIEGŁ KOŃCA. GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SWOJEJ OFERCIE MIAŁA CIEKAWE ZAJĘCIA SKIEROWANE DO WSZYSTKICH DZIECI SPĘDZAJĄCYCH FERIE W DOMU.

1 [2] [3] [4]