2014-12-20     Bogumiły, Dominika, Zefiryna     Radosnych i pełnych ciepła rodzinnego Świąt Narodzin Chrystusa, oraz dużo szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2014 - życzą wszystkim uczestnicy projektu -"Interaktywna Polska"    

Gorące wiadomości

UPRZEJMIE INFORMUJEMY CZYTELNKÓW, ŻE BIBLIOTEKA W DNIU 24 GRUDNIA br. (tj. WIGILIA) JEST ZAMKNIĘTA, NATOMIAST DNIA 31 GRUDNIA br. (tj. SYLWESTER) PRACUJEMY W GODZ. 8.00-12.00

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W I EDYCJI PRZEGLĄDU KOLĘD I PASTORAŁEK.  ORGANIZATOREM JEST GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA  I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SŁOPNICACH.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH WRAZ Z ZESPOŁEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ I PRZEDSZKOLA W SŁOPNICACH GÓRNYCH PRZYGOTOWAŁA KONKURS PLASTYCZNY DLA NAJMŁODSZYCH DZIECI Z TERENU SŁOPNIC.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KAŻDEGO MALUCHA DO UDZIAŁU!!!

DLA ZWYCIĘZCÓW CZEKAJĄ CIEKAWE NAGRODY I SŁODKOŚCI.

GMINA SŁOPNICE WRAZ Z GMINĄ DOBRA I PARAFIĄ RZYMSKOKATOLICKĄ W JURKOWIE ZAPRASZAJĄ NA UROCZYSTOŚĆ RELIGIJNO - PATRIOTYCZNĄ Z OKAZJI ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI NA PRZEŁĘCZY RYDZA - ŚMIGŁEGO W CHYSZÓWKACH.

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH ZREALIZOWAŁA PROJEKT, W RAMACH KTÓREGO ORKIESTRA DĘTA WIOLIN ZE SŁOPNIC WZBOGACIŁA SIĘ O NOWE INSTRUMENY MUZYCZNE.


Odwiedzin :
Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach
34-615 Słopnice
tel. (18) 33 26 005
email: biblioteka@slopnice.pl

Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska