2014-10-22     Halki, Filipa, Przybysława     "Kto chce rozkoszować się radością - musi ją dzielić. Szczęście bowiem narodziło się jako jedno z bliźniat " - George Gordon Byron    

Gorące wiadomości

2 KWIETNIA BR. W BUDYNKU GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W SŁOPNICACH MIAŁ MIEJSCE TRZECI JUŻ GMINNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA.
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NAJMŁODSZYCH MIESZKAŃCÓW NASZEJ MIEJSCOWOŚCI DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM "KARTKA ŚWIĄTECZNA WIELKANOCNA"
GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SŁOPNICACH WRAZ ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 4 BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DZIECI I MŁODZIEŻ WRAZ Z RODZINAMI DO UDZIAŁU W RODZINNYM KONKURSIE STROIKÓW WIELKANOCNYCH.
Efektem współpracy Związku Podhalan Oddział Białych Górali w Słopnicach, Samorządu Gminy Słopnice, Gminnej Biblioteki Publicznej w Słopnicach i Lokalnej Grupy Działania w Limanowej, są nowe stroje dla...
Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach wraz z Zespołem Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach ogłasza kolejną już III edycję Gminnego Konkursu Pieknęgo Czytania.

Odwiedzin :
Gminna Biblioteka Publiczna w Słopnicach
34-615 Słopnice
tel. (18) 33 26 005
email: biblioteka@slopnice.pl

Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska